Kiedy brakuje nam gotówki na nieprzewidziane, nagłe wydatki najlepszym rozwiązaniem jest pożyczenie jej z pewnego źródła.

Wśród wielu dostępnych rozwiązań coraz większą popularnością cieszą się pożyczki ratalne przez internet. Nie ma w tym nic dziwnego – to rozwiązanie, które jest bezpieczne a przy tym szybkie. Wciąż jednak wiele osób nie wie jak wygląda proces ich przyznawania. Pora rozwiać wątpliwości.

Pożyczki ratalne przez internet – rozwiązanie dla tych, którym zależy na czasie

Pożyczki ratalne to coraz popularniejszy rodzaj pożyczek. Mają bowiem wiele zalet. Możemy aplikować o nie bez wychodzenia z domu podobnie jak w przypadku chwilówek online. Jednocześnie są one jednak znacznie korzystniej oprocentowane, dzięki czemu bezpieczniejsze. Dzięki niewielkim, miesięcznym ratom pożyczki tego typu nie stanowią też obciążenia dla domowego budżetu. Cenne informacje na temat tego typu pożyczek znajdziesz na stronie https://pozyczkowy-portal.pl/opinie-o-pozyczkach/aasa-polska/.

Czego potrzebujesz by aplikować o pożyczkę

Aby wnioskować o pożyczkę ratalną przez internet potrzebujesz jedynie dowodu osobistego, numeru telefonu oraz rachunku bankowego. Wypełniając prosty wniosek podajesz swoje dane osobiste, wysokość dochodów i zobowiązań oraz numer konta, na który ma zostać przelana pożyczka. Będziesz również poproszony o dokonanie niewielkiego przelewu (często jest to 1 grosz), który pozwoli firmie pożyczkowej zweryfikować czy konto należy do ciebie.

Szybka decyzja i szybki przelew

Pożyczki ratalne przez internet mają jeszcze jedną bardzo ważną zaletę. Czas oczekiwania na decyzję o przyznaniu pożyczki wynosi bowiem zaledwie kilka minut. Co więcej, jeśli posiadasz konto w jednym z kilkunastu najpopularniejszych banków niedługo czekać będziesz również na wypłatę pożyczonej kwoty. Jest to więc idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na czasie np. z powodu nagłych wydatków.

Jak widać proces przyznawania pożyczek ratalnych przez internet nie jest skomplikowany oraz nie zajmuje dużo czasu. Co więcej, pożyczki te wyróżnia wysoka przyznawalność – często otrzymują je również osoby, które spotkały się z odmowną decyzją w banku. Nic więc dziwnego, że opinie o Assa Polska – jednej z firm, która przyznaje tego typu pożyczki są bardzo pochlebne.