Impreza pracownicza to doskonała okazja do zintegrowania się członków firmy i poprawienia atmosfery w miejscu pracy. Wspólną zabawą dla pracowników mogą być, np.: rozwiązywanie zagadek w escape roomie, spotkanie w kręgielni, paintball, rafting, zorbing czy zajęcia z łucznictwa.

Impreza firmowa – atrakcje w plenerze

Popularną i satysfakcjonującą formą rozrywki na imprezie integracyjnej jest paintball. Uczestnicy dzielą się na dwie drużyny. Każda osoba otrzymuje specjalny kombinezon, kask, ochronne okulary oraz pistolet naładowany kulkami z kolorową farbą. Zabawa polega na strzelaniu do osób z przeciwnej drużyny, wykorzystując do tego różnego rodzaju kryjówki rozmieszczone na całym terenie do gry w paintball. Imprezę można zarezerwować za pośrednictwem strony internetowej: http://www.superprezenty.pl/.

Zajęcia z łucznictwa to ciekawa zabawa dla zorganizowanej grupy osób. Oryginalnym pomysłem jest połączenie strzelania do celu ze specjalnie przygotowanym scenariuszem rozgrywki opracowanym przez organizatorów. Uczestnicy otrzymują maski, ochraniacze przedramion oraz koszulki drużynowe i przechodzą krótkie szkolenie z zasad używania łuku i oddawania nim strzałów.

Rafting to ekstremalny spływ kilkuosobowym pontonem po rwącej górskiej rzece. To aktywna forma spędzania czasu, idealna dla grup zorganizowanych. Członkowie spływu dostają kaski, kamizelki ratunkowe oraz wiosła. Ich zadaniem jest pokonać wydzieloną trasę pełną zakrętów, połamanych drzew i wirów wodnych.

Śmieszne zabawy integracyjne dla dorosłych

Ciekawym pomysłem na zintegrowanie pracowników firmy jest zorbing. Zabawa polega na staczaniu się ze stromego zbocza w ogromnej nadmuchiwanej kuli. Uczestnik zabawy wchodzi do jej wnętrza i utrzymuje równowagę, trzymając się specjalnych uchwytów. Zabawa gwarantuje dużo śmiechu i pozytywnych emocji. Kula wykonana jest z gumowego materiału, który skutecznie chroni przed urazami w czasie swobodnego staczania się ze zbocza.

Wyjście integracyjne – pomysły

Imprezę integracyjną można zorganizować w escape roomie. Są to specjalnie wydzielone pomieszczenia, w których zamyka się grupę znajomych. Ich zadaniem jest wydostać się z pokoju, rozwiązując liczne zagadki logiczne. Gra interaktywna integruje ludzi, ponieważ, aby się wydostać, trzeba współpracować zespołowo. Integracja dla firm może odbyć się też w kręgielni. Sportowa rywalizacja daje wiele pozytywnej energii, a przy okazji zbijanie kolejnych kręgli dostarcza przyjemnej rozrywki.