Wśród chwilówek online można wybierać z kilku produktów, które różnią się od siebie kwotą wsparcia i czasem na spłatę zadłużenia. Przy pierwszej pożyczce limity są niższe – to zabezpieczenie dla obu stron. Pożyczkodawca ma pewność, że udostępnia klientowi kwotę możliwą do spłaty, a odbiorca może w ten sposób przetestować ofertę chwilówek.

Pożyczki przyznawane przez Internet to opcja skierowana do każdego, kto potrzebuje dostępu do szybkich pieniędzy i nie ma czasu na skomplikowane formalności, jak w przypadku tradycyjnych produktów bankowych. Chwilówki są dostępne w różnych wariantach, aby jak najlepiej spełniały potrzeby klientów.

Kwoty pożyczek chwilówek?

Każdy nowy klient dostaje w Moneyman.pl opcję skorzystania z promocyjnej oferty darmowej pożyczki. Można ją otrzymać maksymalnie do kwoty 1500 zł i zwrócić jednorazowo lub w dwóch ratach, spłacanych co miesiąc. Wyższe oferty dostępne są na kolejnym etapie współpracy – jeśli pożyczkobiorca spełni zawarte w umowie wymagania odnośnie terminowej spłaty zadłużenia. Dlatego warto być lojalnym klientem jednego dostawcy usług finansowych i korzystać z dostępnych ofert oraz udostępnianych bonusów. Maksymalna kwota pożyczki to 7 tys, którą można spłacić jednorazowo lub w dogodnych ratach. Zwrot można rozłożyć maksymalnie na 12 miesięcy.

Warto pamiętać, że każde zobowiązanie można spłacić wcześniej i w ten sposób zyskać szansę na uzyskanie kolejnej pożyczki. Korzystanie z ofert i terminowe spłaty przekładają się na punkty bonusowe, które można wykorzystać np. w formie spłaty prowizji.

Skąd się bierze odmowna decyzja pożyczkowa?

Nie w każdym przypadku decyzja o przyznaniu pieniędzy będzie pozytywna. Niekiedy warto się zastanowić nad powodami odmowy i w tym celu skontaktować się z konsultantem. Najczęściej negatywna decyzja spotyka tych, którzy ubiegają się o dofinansowanie w wysokiej kwocie po raz pierwszy. Jeśli pożyczkodawca uzna, że wnioskodawca chce otrzymać zbyt wysoką kwotę, której spłata generuje wysokie ryzyko kredytowe, może przygotować inną ofertę do akceptacji klienta. W ten sposób obie strony wypracowują nie tylko kompromis, ale jednocześnie wzajemne zaufanie. Pożyczkodawca ma szansę, aby sprawdzić czy klient jest w stanie terminowo wywiązać się ze swoich zobowiązań, a druga strona otrzymuje szansę na przetestowanie produktu. Dodatkowo niższy dług nie powinien sprawić dużego kłopotu, jeśli chodzi o zwrot. Spłata zadłużenia otwiera drogę do korzystania z kolejnych produktów.